Gençlik Kolları

Sercan Sayılı
Gençlik Kolları BaşkanıBu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

Gençlik Kolları Danışma Meclisimizi Yaptık

          Gençlik Kolları Danışma Meclisimiz Kazlıçeşme Kültür Merkezinde; İlçe Başkanımız Bahattin Ünver,Belediye Başkanımız Murat Aydın,İl Gençlik Kolları Teşkilat Başkanımız Bünyamin Demir,İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Gençlik Kolları Teşkilatımızın Katılımıyla Gerçekleştirildi.

          İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sercan Sayılı'nın Açılış Konuşmasıyla Başlayan Danışma Meclisimizde Gençlik Kollarımızın 2012 Yılı İcraatları Tanıtım Videosu Eşliğinde Sergilendi.

          Danışma Meclisinde Konuşma Yapan İlçe Başkanımız Bahattin Ünver ise: 'Gençlerimiz, Bizlerin Oturdukları Koltukları Bizlerin Elerinden Almadan Çalışmalarına Ara Vermeden Devam Etmelidirler;Aksi Halde Gençlik Kollarındaki Görevleri Tamamlanmış Sayılmaz' dedi.

          Daha Sonra Kürsüye Gelen İl Teşkilat Başkanı Bünyamin Demir ise;Gençlik Kollarımızın Özellikle Zeytinburnu'nda Önemli Bir Potansiyelinin Olduğunu ve Zeytinburnu Gençlik Kolları Teşkilatının Bunu İyi Değerlendirmesi Gerektiğini ve Ana Kademe Teşkilatı ile İstişare Halinde ve Koordinasyon İçerisinde Çalışmalarının Elzem Olduğunu Söyleyerek; Birlik ve Beraberliğe Vurgu Yaptı. 

          Program,İlçe Başkanımız,Belediye Başkanımız ve İl Gençlik Kolları Üyelerimizin Zeytinburnu Belediyesi Spor Klübünün Buz Hokeyi Takımının Maçı İçin Silivrikapı Spor Salonuna Geçmesi ile Son Buldu.

 

09.12.2012