Gençlik Kolları

Serdar Duran
Gençlik Kolları BaşkanıBu Haberi Paylaş

 

Diğer Haberler


 

Gençlik Kolları 4. Olağan Kongresi şölen havasında gerçekleşti.

AKPARTİ ZEYTİNBURNU İLÇE GENÇLİK KOLLARI 4. OLAĞAN KONGRESİNİ YAPTI KONGREDE DİVAN BAŞKANLIĞINI GENÇLİK KOLLARI İL BAŞAN YARDIMCISI ABDULHALİM AKSU ÜSTLENDİ VE KONGREDE GENÇLER SALONU TIKLIM TIKLIM DOLDURDU

AKPARTİ ZEYTİNBURNU GENÇLİK KOLLARININ KONGRESİ KIZ İMAM HATİP LİSESİSNİN 700 KİŞİLİK KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİ VE SALON TIKLIM TIKLIM DOLUYDU . AKPARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLLERİMİZ HÜSEYİN BÜRGE , OSMAN AŞKIN BAK , ZEYTİNBURNU BELEDİYE BAŞKANIMIZ MURAT AYDIN, AK PARTİ ZEYTİNBURNU İLÇE BAŞKANIMIZ BAHATTİN ÜNVER , İSTANBUL İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANIMIZ GIYASEDDİN GERGİN VE BİR ÇOK MECLİS ÜYESİNİN YER ALDIĞI KONGRE BAYRAM HAVASINDA YAPILDI.

İLK KONUŞMAYI YAPAN  GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI SERCAN SAYILI BAŞKANLIĞI SÜRESİNCE KENDİSİNE HER DAİM DESTEK VEREN  İLÇE BAŞKANI BAHATTİN ÜNVER' E , BELEDİYE BAŞKANI MURAT AYDIN'A ,KADIN KOLLARI BAŞKANI FATMA BALCI VE İL GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI GIYASEDDİN GERGİN'E TEŞEKKÜRLERİNİ SUNDU .

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MURAT AYDIN VE İLÇE BAŞKANIMIZ BAHATTİN ÜNVER YAPTIĞI KONUŞMADA 7 HAZİRAN 2015 GENEL SEÇİMLERİNE DİKKAT ÇEKEREK ÇOĞUNLUK MİLLETVEKİLİNE ULAŞMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAK ZORUNDAYIZ DEDİ .

AKPARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ OSMAN AŞKIN BAK CUMHURBAŞKANI R.TAYYİP ERDOĞAN'IN BU TEŞKİLATI İLMİK İLMİK İŞLEYEREK BÖYLESİ BİR TEŞKİLAT HALİNE  GETİRDİĞİNİ VE GENÇLİĞE EMANET ETTİĞİNİ SÖYLEDİ .

ESKİ GENÇLİK KOLLARININ İBRA EDİLDİĞİ KONGREDE İLÇE GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞI GÖREVİNE AV. NECMETTİN BARMAN TEK LİSTE İLE GİRDİĞİ SEÇİME DELEGELERİN KULLANDIĞI OYLAR İLE SEÇİLEN NECMETTİN BARMAN KONUŞMASINDA SERCAN SAYILI VE 3.5 YILLIK EKİBİNE TEŞEKKÜR ETTİ.

                  

 

11.01.2015